Вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент звершив читання першої частини Великого покаянного канону у Свято-Троїцькому храмі м. Ірпіня.

18 березня, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент звершив читання першої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського у Свято-Троїцькому храмі м. Ірпіня.

Після прочитання Великого канону владика звернувся до віруючих зі словом, в якому звернув увагу на важливість та необхідність покаяння в житті кожної людини для її подальшого духовного зростання на прикладах приведених у каноні святого Андрія Критського.