Єпископ Макарівський Іларій звершив богослужіння престольного свята в Свято-Троїцькому храмі міста Ірпінь

8 червня, в день Святої Трійці, з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію в Свято-Троїцькому храмі міста Ірпінь.

Преосвященному владиці співслужили Ірпінський благочинний протоієрей Олександр Федоричко, настоятель храму протоієрей Памфіл Вовченко, духовенство храму та міста. Після завершення літургії відбулася Велика вечірня, після чого єпископ Іларій привітав парафіян з престольним святом.

Також Преосвященний владика оглянув виставку живопису учнів недільної школи Свято-Троїцької парафії.