Архієрейська служба в Світлий Четвер

20 квітня 2017 року, в Світлий Четвер, вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій, Керуючий Макарівським вікаріатством, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, звершив Пасхальну літургію в храмі на честь святого великомученика та цілителя Пантелеімона м. Ірпінь.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Ірпінського благочиння протоієрей Олександр Федоричко, настоятель храму протоієрей Андрій Клюшев та клірики вікаріатства.

Після сугубої єктенії священнослужителі піднесли до Господа особливу молитву за мир у нашій Богом береженій державі.

По завершенні літургії владика Іларій тепло привітав усіх зі Світлим Христовим Воскресінням і передав поздоровлення та благословення Його Блаженства, Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Макарівське вікаріатство