Єпископ Ірпінський Климент звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському храмі Національного університету державної податкової служби України у м. Ірпінь

22 травня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент в день престольного свята звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському храмі, що розташований на території Національного університету державної податкової служби України у м. Ірпінь.

Його Преосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Андрій Клюшев, клірики храму та духовенство Ірпінського благочиння.

Після богослужіння в конферанс-залі Національного університету державної податкової служби відбулася зустріч єпископа Климента з викладачами та студентами університету, на якій владика відповів на чисельні запитання присутніх.