Відбулися соборна літургія та спільне говіння духовенства Ірпінського вікаріатства

16 березня, в пятницю 4-го тижня Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Гостомельскій Тихон, керуючий Ірпінським вікаріатством, очолив Божественну літургію Передосвячених Дарів в храмі на честь Пресвятої Троїці міста Ірпінь.

Преосвященному владиці співслужили благочинний Ірпінського благочиння протоієрей Олександр Федоричко, благочинний Білогородського благочиння протоієрей Ростислав Корчак та благочинний Бучачського благочиння протоієрей Олександр Козинець, настоятелі та духовенство Ірпінського вікаріатства. В цей день відбулося традиційне великопісне спільне говіння священнослужителів.

На завершення богослужіння єпископ Тихон передав духовенству від Блаженнішого Митрополита Онуфрія подяку за гідне служіння та вимовив проповідь.

сайт Київської митрополії