Архієрейська служба в Свято-Миколаївському храмі м. Ірпінь

05 лютого 2017 року, в Неділю митаря та фарисея, вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій, Керуючий Макарівським вікаріатством, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія звершив Божественну літургію в Свято-Миколаївському храмі м. Ірпінь Ірпінського благочиння.

Владиці співслужили благочинний протоієрей Олександр Федоричко, настоятель парафії протоієрей Андрій Клюшев, духовенство вікаріатства.

Після читання Святого Євангелія Його Високопреосвященство звернувся до пастви зі словом проповіді, а після сугубої єктенії священнослужителі вознесли молитву за мир у нашій Богом береженій державі.

По закінченні служби Божої архієрей привітав усіх з Неділею митаря та фарисея та передав благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Отець благочинний і отець настоятель подякували владиці Іларію за очолену літургію та передане благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.

Макарівське вікаріатство