Єпископ Макарівський Іларій очолив богослужіння з нагоди 100-річчя Свято-Троїцького храму міста Ірпінь

1 червня, у День Святого Духа, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій взяв участь у святкуванні 100-річчя Свято-Троїцького храму міста Ірпінь та звершив Божественну літургію.

Преосвященному владиці співслужили: благочинний Ірпінського благочиння протоієрей Олександр Федоричко, настоятель храму протоієрей Памфіл Вовченко, клірики і гості парафії у священному сані. Під час богослужіння єпископ Іларій вимовив проповідь, прочитав молитву Господу Вседержителю про мир і припинення міжусобної ворожнечі в Україні, а також підніс заупокійну молитву про всіх дітей, які загинули у зоні збройного конфлікту на Сході України.

З нагоди престольного свята владика, духовенство та віряни пройшли хресною ходою навколо храму. Єпископ Іларій привітав усіх зі сторічним ювілеєм і передав присутнім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.