Єпископ Макарівський Іларій очолив соборну літургію та спільне говіння духовенства Ірпінського благочиння

4 березня, у середу 2-ї седмиці Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій звершив літургію Передосвячених Дарів в храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці у с. Дмитрівка.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Ірпінського благочиння протоієрей Олександр Федоричко та духовенство благочиння. Соборне богослужіння було звершено не тільки задля спільного говіння священнослужителів, а й приурочено до 20-річчя закладання храму.

Під час літургії владика Іларій виголосив молитву за мир в Україні.

В архіпастирському слові єпископ Іларій привітав настоятеля протоієрея Сергія Кобиляцького та його паству зі знаменною подією, а також нагородив благодійників подячними грамотами. Преосвященний владика наостанок передав присутнім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.