Єпископ Макарівський Іларій поздоровив духівника Ірпінського благочиння з 90-річчям

1 березня, в Першу неділю Великого Посту, вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив Божественну літургію в храмі на честь Святої Трійці, що в місті Ірпінь.

Його Пеосвященству співслужили благочинний Ірпінського благочиння протоірей Олександр Федоричко та духовенство благочиння. У цей день 90-річчя від дня народження відзначає настоятель храму і духівник благочиння протоієрей Памфіл Вовченко.

Преосвященний владика після чину Торжества Православ’я поздоровив отця Памфіла з ювілеєм та побажав йому многих літ і допомоги Божої у подальшому священицькому служінні.

Проповідь єпископа Макарівського Іларія у Першу неділю Великого Посту.