Духовенство Київської єпархії привітало Блаженнішого Митрополита Онуфрія з Днем тезоіменитства

25 червня, у день тезоіменитства Предстоятеля Української православної Церкви, духовенство Київської єпархії привітало зі святом свого правлячого архієрея – Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

Від імені усього духовенства зі словами вітання звернувся Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. Владика Антоній побажав Архіпастиреві многих літ і допомоги Божої у несенні предстоятельського служіння. У свою чергу, Його Блаженство подякував духовенству єпархії за ревне служіння Церкві.

До привітання приєднались також вікарії Київської Митрополії, керівництво Адміністративного апарату та благочинні Київської єпархії.